Coaching kariery pomoże Ci dokonać ważnych dla Ciebie zmian w obszarze zawodowym tak, żebyś mógł/mogła czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy i wykorzystać swój potencjał do rozwoju oraz osiągnięcia celów związanych z karierą.

Chcesz coś zmienić, osiągnąć, ale coś Cię powstrzymuje?

 

-Chcesz podjąć ważne decyzje zawodowe?

 

-Męczy Cię Twoja praca, szukasz nowych wyzwań, możliwości?

 

-Szukasz swojej ścieżki zawodowej, która jest zgodna z Twoimi wartościami?

 

-Chcesz lepiej łączyć pracę i życie osobiste?

 

-Pragniesz lepiej zorganizować obowiązki i stworzyć strategię zarządzania czasem?

 

-Przebywasz na urlopie i szukasz czegoś, co pozwoli Ci realizować się zawodowo?

 

-Chcesz wykorzystać swój potencjał w karierze, rozwijać się?

 

-Planujesz wrócić do zawodu po urlopie macierzyńskim?

 

 

Pomogę Ci przejść przez proces ważnych dla Ciebie zmian tak, żebyś mógł/mogła nabrać wiatru w żagle i zrealizować swoje cele.

 

Coaching jest dopasowany do indywidualnych potrzeb. Każdy jest inny, a co za tym idzie, wyjątkowy. Nie ma drugiej osoby takiej jak Ty.

 

Coaching składa się z kilku sesji, podczas których zdefiniujesz cele, potrzeby, odkryjesz i wykorzystasz swoje możliwości, doświadczenia, zasoby, stworzysz plan działania i wprowadzisz go w życie.

 

 Jak wyglądają sesje?

 

– Pomagam Ci precyzyjnie określić cel, ustalić, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne, w jakim kierunku chcesz pójść, co chcesz osiągnąć.

 

– Przyglądasz się obecnej sytuacji. Pomagam Ci zastanowić się, co Cię powstrzymuje, ogranicza przed osiągnięciem celów, a co może Ci pomóc.

 

– Wspieram Cię w odkrywaniu mocnych stron, możliwości, które czekają na ich wykorzystanie. Czasami potrzebujesz przyjrzeć się sytuacji z innej perspektywy, poszerzyć punkt widzenia, otworzyć się na nowe możliwości.

 

– Towarzyszę Ci w poszukiwaniu rozwiązań, najlepszej dla Ciebie strategii, stworzeniu planu oraz wdrożeniu go w życie.

 

– Świętujesz swój sukces.

 

Sesje to czas tylko dla Ciebie. Możesz spokojnie pomyśleć, skupić się na swoich potrzebach.

 

Prowadzę coaching online przez komunikator Skype. Pracujemy za pomocą głosu, co znacznie pomaga w koncentracji na tym, co myślisz.

 

Sesje mogą odbywać się również w Toruniu.

 

Jeśli chcesz umówić się na sesję, zapytać o coś lub po prostu do mnie napisać wyślij wiadomość na adres: maciejewska.coach@gmail.com