Coaching składa się z kilku sesji (rozmowy między Klientem a coachem), podczas których zdefiniujesz cele, potrzeby, odkryjesz i wykorzystasz swoje możliwości, doświadczenia, zasoby stworzysz plan działania i wprowadzisz go w życie.

 

Myślisz, że każdy z nas może sam wprowadzać zmiany, dążyć do spełniania marzeń, realizacji planów, osiągać założone cele życiowe i biznesowe?

Czasami tak jest, ale pewnie się zgodzisz, że przychodzą też momenty, że pomimo chęci, z jakiegoś powodu tego nie robimy.

Książka, szkolenie, dobra rada nie wystarcza, wówczas z pomocą przychodzi coaching, który jest dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Proces coachingowy składa się z kilku sesji, podczas których to Ty jesteś najważniejszy/ najważniejsza. Są to spotkania 1:1 trwające około 60 minut. Sesje odbywają się w odstępie około 2-3 tygodni. Coaching opiera się na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny i standardy International Coach Federation (ICF).

 

Coaching jest skoncentrowany na teraźniejszości i przyszłości.

 

Jak wyglądają sesje?

 

– Pomagam Ci precyzyjnie określić cel, ustalić, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne, w jakim kierunku chcesz pójść, co chcesz osiągnąć.

 

– Przyglądasz się obecnej sytuacji. Pomagam Ci zastanowić się, co Cię powstrzymuje, ogranicza przed osiągnięciem celów, a co może Ci pomóc.

 

– Wspieram Cię w odkrywaniu mocnych stron, możliwości, które czekają na ich wykorzystanie. Czasami potrzebujesz przyjrzeć się sytuacji z innej perspektywy, poszerzyć punkt widzenia, otworzyć się na nowe możliwości.

 

– Towarzyszę Ci w poszukiwaniu rozwiązań, najlepszej dla Ciebie strategii, stworzeniu planu oraz wdrożeniu go w życie.

 

– Świętujesz swój sukces.

 

Sesje to czas tylko dla Ciebie. Możesz spokojnie pomyśleć, skupić się na swoich potrzebach.

 

To Ty decydujesz, nad czym chcesz pracować podczas sesji. Nie dam Ci magicznej książeczki z radami jak żyć, bo każdy jest inny, co za tym idzie wyjątkowy i potrzebuje indywidualnych rozwiązań.

 

Nie ma dwóch takich samych osób jak Ty. Ja pomogę Ci uważnie słuchając, wspierając, zadając odpowiednie pytania, które doprowadzą Cię do celu.

 

Coaching pozwoli Ci na realizację celów w sposób dopasowany do Twoich potrzeb.