Myślenie wizualnejak tworzyć rysunkowe notatki?

Na warsztatach poznasz ideę sketchnotingu i myślenia wizualnego, zaczniesz stosować je w praktyce.

Wprowadzę Cię w świat rysunkowego notowania. Zapraszam także do zapoznania się z e-bookiem: Myślenie wizualne. Sketchnoting. Startujemy”

Nauczysz się tworzyć wizualne notatki, dzięki którym:

– ułatwisz zapamiętywanie i zrozumienie,

– zaangażujesz odbiorców,

-przyciągniesz uwagę,

-uprościsz to, co złożone,

-przekażesz trudne rzeczy w łatwy sposób,

-zaciekawisz, wprowadzić element zaskoczenia,

-uatrakcyjnisz przekaz,

-stworzysz atrakcyjne materiały.

Pokażę Ci, jak wykorzystywać prosty rysunek w notatkach, na szkoleniach, lekcjach, spotkaniach, w szkole, pracy, w życiu prywatnym i zawodowym.

Będziemy ćwiczyć ramki, strzałki, rysowanie emocji, ludzików, ruchu, cieniowania, dopasowania kolorów, schematów, szablonów. Stworzymy bank ikon. Stworzysz własną notatkę.

Nie musisz mieć talentu plastycznego. Pokażę Ci proste triki, które ułatwią rysowanie notatek. Za pomocą prostych schematów, ikon, strzałek, kolorów, wzorów rysowania człowieka, cieniowania można rysować zrozumiałe notatki oraz flipcharty.

Dla kogo przeznaczone są warsztaty? – nauczycieli, – studentów, – osób pracujących w biznesie, edukacji, – rodziców, – i każdego, kto chce wykorzystywać myślenie wizualne.

Organizuję także warsztaty zamknięte dla szkół, firm, instytucji, szkół językowych.

Zapewniam wszystkie niezbędne materiały.

Na koniec otrzymasz certyfikat.

Wyjdziesz z umiejętnością tworzenia rysunkowych notatek i uśmiechem na twarzy 🙂

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości rozwoju dodatkowej, przydatnej umiejętności napisz do mnie: maciejewska.coach@gmail.com lub wypełnij formularz kontaktowy: Kontakt

Więcej na temat myślenia wizualnego przeczytasz w tym wpisie: Czym jest myślenie wizualne i dlaczego warto z niego korzystać?