1. Administratorem danych osobowych zbieranych na stronie realizujswojecele.pl jest Anna Maciejewska prowadząca działalność pod numerem NIP 8921460516.

W przypadku wątpliwości związanych z polityką prywatności, możesz skontaktować się ze mną, wysyłając wiadomość na adres maciejewska.coach@gmail.com

2. Podanie danych osobowych oraz zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Dane, które przekazujesz są przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, na jaki wyraziłeś zgodę. Każdy użytkownik ma możliwość wyboru, czy chce udostępnić informacje o sobie i w jakim stopniu chce je udostępnić.

3. Moja strona podobnie jak niemal wszystkie inne strony internetowe, wykorzystuje pliki cookies. Podczas wizyty na stronie wyświetlana jest informacja na temat stosowania plików cookies. Możesz nie wyrazić zgody, co może utrudnić korzystanie ze strony.

4. Korzystam z narzędzi analitycznych Google Analytics. Google Analytics zbiera informacje na temat odwiedzin strony, pomaga analizować liczbę odwiedzających stronę, długość wizyt, otwieranie poszczególnych postów, podstron. Informacje te służą do udoskonalenia strony realizujswojecele.pl.

5. Jeśli dodasz na moim blogu komentarz, udostępniasz swój adres e-mail oraz IP. Dane nie będą wykorzystane do celów marketingowych. Są konieczne do dodania komentarza. Możesz w każdej chwili poprosić o usunięcie komentarza, co spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

6. Jeśli korzystasz ze strony, to wysyłasz zapytania do serwera, na którym przechowywana jest strona. Każde zapytanie skierowane do serwera zapisywane jest w logach serwera. Logi obejmują m.in. adres IP Użytkownika, datę i czas serwera, informacje o przeglądarce internetowej i systemie operacyjnym, z jakiego korzystasz. Logi zapisywane i przechowywane są na serwerze. Dane zapisane w logach serwera nie są kojarzone z konkretnymi osobami korzystającymi ze strony.

7. Jeśli kontaktujesz się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej lub przesyłasz zapytanie poprzez formularz kontaktowy, przekazujesz mi swój adres e-mail jako adres nadawcy wiadomości. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do nawiązania kontaktu. Twoje dane nie będą wykorzystane do celów marketingowych. Dane są przechowywane w mojej skrzynce e-mailowej w celu zarządzania pocztą oraz wysłania odpowiedzi na Twój e-mail.

8 Jeśli dokonujesz zamówienia w Sklepie Internetowym, to dane osobowe podane podczas zamówienia będą wykorzystywane jedynie na potrzeby realizacji zamówienia i wystawienia faktury. Osoby trzecie nie będą miały do nich dostępu i nie zostaną one wykorzystane w celach komercyjnych bez wcześniejszej wyraźnej zgody.